Жeнa гo прoгoнувa ceмejcтвoтo Бeкaм, тврди дeкa eднo oд дeцaтa e нejзинo

Портпаролот на британската полиција потврди дека Бел е обвинета за следење.

„Прекршоците се случија помеѓу јули и октомври 2021 година. Бројни писма беа испратени до семејството и беа предмет на многу несакани прогони дома и на училиште“, вели тој.

Имено, 58-годишната жена минатата година се појавила во училиштето во кое учи 10-годишната ќерка на Бекам, Харпер, за да ја запознае.

Шерон, наводно, се обидела да стапи во контакт со семејството Бекам уште во 2016 година, кога тврдела дека е мајка на едно од четирите деца на Дејвид Бекам.

Во моментов и` е забрането да биде на помалку од 500 метри од вилата на семејството Бекам во Оксфордшир и училиштето во кое учи Харпер .

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде