Времето пред паметните телефони

Времето се исполнуваше многу поактивно, позабавно и поинтересно.

(клик watch on Facebook)

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде