Вонредно вклучување: Наум Стоилковски во скафандер дава интервју за време на полициски час

Откако пратеничката од СДСМ која е заразена со Ковид19 отиде со скафандер во Собранието вечерва портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски во скафандер за време на полициски час беше на интервју со Александар Митовски од Инфомакс.

Видеото во живо следете го на Инфомакс.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде