„Војната“ започна: Европските гиганти ќе формираат паралелна организација на УЕФА, ќе издвојуваат три пати повеќе пари за сиромашните клубови!


Извор Sportski.mk

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде