(Видео) Слушнете како звучи новата навивчка химна за Македонија

Македонската фудбалска репрезентација ќе добие навивачка химна, по повод пласманот на Европското првенство, најавија од ФФМ.

На официјалната Фејсбук страница, има дел од химната која можете да ја слушнете подолу.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде