Видео: Непознат маж влезе на теренот за време на натпреварот Гранада – Јунајтед

Гранада и Манчестер Јунајтед моментално го играат натпреварот од четвртфиналето во Лига Европа.

Натпреварот во Гранада беше прикинат во шестата минута поради една неверојатна сцена.

Имено, непознато машко лице влезе на теренот и ги изненади сите на стадионот.

Полицијата брзо реагираше и го изнесе од теренот, а тој веќе е сензација на социјалните мрежи.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде