Виц: Најтешкото прашање во Македонија

Најтешкото прашање за одговарање во Македонија е:
– Слободен ли си за викендот?
Не знаеш на скара ли ќе те канат, дрва ли да цепиш или бетон ќе мешаш…

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде