Урнебесно: Бабата ја прими вакцината, па одлучи да прослави

Гувернерот на аргентинската провинција Буенос Аирес, Аксел Кицилоф на Твитер профилот поставил видео на кое се гледа баба која игра откако ја примила вакцината.

На танцот може да и позавиди и Гордана Силјановска -Давкова!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде