Урнебесна „Саботажа“ на Среќко Поповски – Џафери главна ѕвезда

Некои го мразат, некои го сакаат – ама Талат на главното собраниско столче прав цар кога ќе откачи. Јака нова „Саботажа“ на Среќко Поповски.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде