Твит на денот: Држава со вакви пациенти, нема потреба од вакцини

Го имаме твитот на денот. Човекот го испи средството за дезинфекција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде