Тешко му оди качувањето по скали: Бајден повторно се сопна (Видео)

Претседателот на САД, Џо Бајден повторно имаше проблем при качувањето по скалите на авионот.

Имено, додека се качуваше во авионот со кој патуваше за Питсбург во еден момент се лизна по скалите, кои веројатно биле влажни од дождот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде