Стефан Ристовски дојде до својата „сликичка“ во „Панини“ албумот

Денеска почна продажбата на албумот на Панини во Скопје, а голем број луѓе заминаа да си го земат популарниот албум на кој за првпат ќе биде и македонската фудбалска репрезентација.

Стефан Ристовски си зема албум, а потоа си купи и сликички и се пофали дека му се паднала сликичка од себе.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде