Старо ама добро: Легендарните Рамче и Гоце ќе ве насмеат до солзи

Многумина се сеќаваат на тандемот Рамче и Гоце кои беа пресмешни со своите настапи.

Погледнете го ова ретко видео од архивата на МТВ.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде