Среќата ги демне: Оние што се родени во овој хороскопски знак имаат огромни шанси да освојат ЛОТО!

Ако никогаш не добиете нешто, тоа може да значи дека ѕвездите едноставно не се наклонети кон вас.

Играте игри на среќа и никогаш не добивате ништо? Можеби виновникот може да го најдете во хороскопот.

Имено, како што пренесуваат медиумите, еден хороскопски знак има многу поголема шанса да освои награда во игрите на среќа. Вистински среќници се оние родени во знакот на Риби, а тие изминатата година имаат освоено повеќе добивки на лотарија од кој било друг знак. Родените меѓу 19 февруари и 20 март освоија 11,6% од сите добивки на лотарија.

Веднаш зад Рибите се Близнаците, а играчите на овој хороскопски знак имаат освоено 9,9% од добивките, а еден процент помалку имаат Девицата со 8,9% и Водолијата со 8,5%Најнесреќен хороскопски знак е Стрелецот затоа што само шест проценти од припадниците на тој хороскопски знак добиле џекпот на лотарија.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде