Соња го изневеpyвала со познат кошаркар!? Шоkaнтни детали од книгата на Аца Лукас

Аца Лукас откри повеќе потресни детали во неговата автобиографска книга.

Пејачот Аца Лукас крена голема прашина со својата автобиографска книга „Ова сум јас“, во која ја разголи душата и чии делови со денови предизвикуваат бројни реакции во јавноста, а кои сега им ги презентираше на читателите на официјалната промоција .

Да потсетиме, најголемата врева се крена околу непознати детали од романсата со Соња Вуксановиќ. По детално опишаните кавги и навреди, и нападите што Лукас наводно ја изневерил со „џуџето од Ѕвезде Гранда“, се појавија нови детали од книгата во која пејачот откри дека Соња наводно го изневерила со Марко Јариќ, пишува „ Објектив “.

Како што напиша Лукас по бројните расправии, нивната врска беше крајно лоша, а сè се сведе на заеднички живот поради нивната ќерка и медиумите.

Потоа, тие планирале патување во Америка, сепак, на Лукас му беше забранета визата и Соња решила да оди сама, па остана со нејзината пријателка во Мајами.

„Таа се врати насмеана, на нејзиното лице се гледаше среќа. Лежев на креветот и играв покер … за среќа или за жал – го гледам таблетот на Соња …

го вклучувам таблетот и гледам непотпишана порака, но со сликата на испраќачот на сликата, на која има маж со брада „Порака испратена од Америка“, напиша тој.

Според споменатиот труд, Аца не го препознал дотичното лице, па го прашал Виктор Живојиновиќ, кој му објаснил дека тој е „наш НБА играч, поранешен сопруг на светскиот топ модел“.

По тој повод, Соња се огласи за курир.рс и истакна дека нема да ги коментира неговите тврдења.

„Добар ден, секако дека немам коментар. Ви благодарам на разбирањето, поздрав“.

Инаку, Лукас до детали опиша како изгледале и нивните кавги.

Врз основа на описот, многумина дошле до заклучок дека станува збор за наводно кошаркарот Марко Јариќ, кога, како што се наведува понатаму, Лукас се скрил зад псевдонимот „Мајами“ во книгата.

Инаку, медиумите пред неколку години пишуваа дека Соња го изневери Лукас со Јариќ, но фолкерот не сакаше да зборува за тоа во тоа време.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде