Следете во живо: Се заоструваат мерките – Прес-конференција во Влада

Во живо прес-конференцијата на која ќе бидат објавени новите порестриктивни мерки.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде