Што се случува сред полициски час под Кале?

На Твитер е споделено видео на кое се гледа сред полициски час раздвиженост од камиони под скопското Кале.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде