ШОКАНТНО ВИДЕО ОД СКОПЈЕ: Детето го става во контејнер за донации…

Шокантно видео се шири по социјалната мрежа Твитер, објави ТВ21.

Најверојатно татко го става своето дете во контејнер за донации кај трговскиот центар „City Mall“ и таму го држи околу 1 минута.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде