Пејачката Софија Уриста уринина на сцена! ШОКАНТНО и ЗГРОЗУВАЧКО

Пејачката на рок групата Brass Against, Софија Уриста ги шокирала фановите кога среде концерт уринирала врз лицето на еден свој фан.

Видеото кое кружи по социјалните мрежи ги згрози и фановите и комплетната јавноста.

Во него се гледа како во еден момент Софија ги слекува гаќите и уринира врз обожавател.

По инцидентот на кој јавноста бурно реагирала од бендот испратиле соопштение во кое се извинуваат за гестот на пејачката.

“Супер си поминавме синоќа на фестивалот во Дејтона. Софија се занесе, тоа не е нешто што ние останатите го очекувавме и тоа повторно нема да го видите на наш концерт“, порачале од бендот.

И покрај ова нападите не стивнуваат. А еве како изгледала сцената која ја згрози јавноста:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде