Се појави снимка: Роналдо брутално навредуван во Белград

Натпреварот помеѓу Србија и Португалија покрена лавина реакции поради непризнатиот гол на Роналдо во последните секунди.

Топката со цел обем ја мина гол линијата, но судијата Микели не покажа на центар, што предизвика револт кај Португалците.

Роналдо ја фрли капитенската трака и замина во соблекувалната, а денес се појави снимка на која се слушаат брутални навреди за Португалецот од ложата на стадионот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде