Прегазена девојка во Струмица, очевидците велат дека возачот избегал

Прегазена девојка пред да започне полицискиот час во Струмица. Несреќата се случила на раскрсницата кај „ГЛОБАЛ“, а возачот на автомобилот како што велат очевидците избегал, пренесува порталот Струмица Денес.

Со повеќе детални информации во текот на утрешниот ден.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде