Познато кој висок полициски службеник е уапсен во големата акција на МВР

Во голема полициска акција заедно со Американската агенција за борба против наркотици – ДЕА запленета е дрога во вредност од над 800.000 евра, приведен е висок полициски службеник.

Уапсен во денешната акција на МВР е К.С. началникот на полицијата во Општина Прилеп, пренесува МКД.мк.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде