После труењето на Кајмакоски со кафе, машките се многу внимателни (Видео)

После тровањето на Кајмакоски од Бившата, више ништо не е исто! Јебеш кафе!
Тагни ја, ако ја сумЉаш! Не и’ се плаши!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде