Помогнете да го најдам син ми – апелира мајката на исчезнатиот Илија

Полицијата и жители на Демир Капија веќе неколку дена трагаат по Илија Лазаревиќ кој во петокот околу 15:45 часот заминал од својот дом и му се губи секаква трага.

Неговата мајка Снежана на својот Фејсбук профил упати апел до сите кои имаат било каква информација за Илија, да се јават во полиција или пак на тел. број 078 910 566.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде