“Полнет бик” е најновиот специјалитет и го има само во Скопје!

На социјалните се шири фотографија од Скулптура „Бик“, која од поодамна остана без опашка, а за тоа време скопјани го наполниле со ѓубре.

„Еден опаш со години не може да се стави…“

„Добро е, за три ипол години го наполнија бикот….“

“Полнет бик” е најновиот специјалитет и го има само во Скопје! – се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде