Полициско возило каменувано во Арачиново

Вчера во 22.55 часот во село Арачиново, додека полициски службеници вршеле обиколка со службено возило „шкода јети”, едно лице со камен го оштетило возилото. 

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде