Полицијата му повика пајак служба, но наместо возилото полицаецот беше кренат на хауба (Видео)

Невообичаени сцени во сообраќајот во Белград се среќаваат скоро секој ден, од грешките на почетниците, преку ароганцијата на поискусните возачи до неправилно паркираните возила.

Другите возачи доживуваат непријатности, како и службениците од сообраќајната полиција кои се обидуваат да го спроведат законот, меѓутоа, ситуацијата од пред неколку дена, веројатно, никој ја нема доживеано.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде