Пандов до Заев: Ти и Оливер од Македонија направивте Долина на волците

„Заев, „Долина на волците” ја направивте Македонија со Оливер. Нема мафијаш во регионов на кого не сте му дале македонски пасош.

Мафијашко гнездо ни ја направивте државата. А пред неколку години протестиравте поради тоа што им беа издавани пасоши на наншинците од Пустец. Какви бедници сте вие.“ – напиша Пандов на Фејсбук.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде