Оф роуд во Гостивар: Добро е што со глава не го откорна знакот

На фејсбук страната „Гостивар“ е објавено видео од адреналинско “уживање“ со мотор.

Дечкото сакаше да изведе нешто, но на крајот го погоди и откорна сообраќајниот знак. Добро е што не го погоди со глава…

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде