Oбамејанг ги изненади фановите со новиот имиџ 📸

Напаѓачот на Арсенал, Пјер Емерик Обамејанг денес ја претстави неговата нова фризура.

Габонскиот фудбалер во овој момент е со репрезентацијата, а времето го користи и да ужива со неговиот брат Вили. Одлучи Обамејанг и да го промени имиџот и неговиот нов сигурно ќе привлече внимание.

Фризурата на Обамејанг е инспирирана од музичарот Тревис Скот, а Вили покрај фотографијата напиша: Новата песна доаѓа наскоро.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде