Ново видео на Марија – дава совети како да се јадат полжави

Познатиот македонски пар Марија Пијанманова и нејзиниот сопруг Плевнеш живеат во Париз, не често шетаат и уживаат во убавините на светот.

Марија често споделува видеа од своите патувања во светските метрополи, а овој пат се одлучи да не “почести“ со совети како се јадат полжави.

Погледнете за што станува збор:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде