Несторовски откри за кој беше посветена навредата

Македонскиот напаѓач Илија Несторовски денес предизвика реакции со својата прослава на погодокот.

По натпреварот Нестор даде изјава за нашиот сајт.

„Намената беше за 3 личности кои ми се закануваа и ме навредуваа мене и мојата фамилија…Се можам да преминам, но некој да ми ги навредува моите најмили никогаш. Тие личности добро знаат кои се“, ни изјави Нестор.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде