Мрме сепак остана во химната: Слушнете ја целата химна на репрезентацијата на Македонија за настапот на ЕП! 🎥

Oткако денес Фудбалската федерација на Македонија објави дел од химната во изведба на „Суперхикс“ набрзо на „Јутуб“ каналот на „360 степени“ беше објавена целосната верзија.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде