Мицкоски направи свој канал на Телеграм

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски отвори свој канал на Телеграм.

Причина за отварање на каналот е граѓаните да бидат информирани за сите актуелни случувања во државата.

Линк за поврзување: https://t.me/HristijanMickoski

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде