Мексикански коментатор во транс после голот на Елмас

Македонската фудбалска репрезентација вечерва оствари голема победа против Германија (1:2) во квалификациите за СП.

Целиот свет е воодушевен од играта и победата на нашата селекција, а за тоа говори и видеото од мексиканска телевизија каде коментаторот буквално ,,зајде” после голот на Елмас.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде