Лудница во Белград: Србија покажа фудбалско совршенство и израмни на 2:2

Србија изедначи против Португалија во Белград.

За 2:2 погоди Костиќ после одличната контра на српската селекција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде