ЛШ: Реприза на финалето во четвртфинале, Реал против Ливерпул

Попладнево во Нион беше одржан ждребот за најелитното европско натпреварување Лигата на шампиони.

Беа извлечени четвртфиналните парови, кои ни донесоа исклучително интересни дуели.

Четвртфинале:

Манчестер Сити – Борусија Дортмунд

Порто – Челзи

Баерн Минхен – ПСЖ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде