Легендарниот хит „Три кила банани“ во полициски час верзија

Легендарниот хит „Три кила банани“ во полициски час верзија.

Бидејќи музичарите останаа без работа, мора некако да се снаоѓаат и да ги забавуваат своите фанови.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде