Лажна е веста дека жител на Тетово со калашников си ја потрел хаубата на своето Ауди

Необична фотографија стана вистински хит на социјалните мрежи.

Имено на фотографијата се гледа како тетовчанец си ја потпрел хаубата од своето Ауди со автоматска пушка АК-47 стои во текстот на некои медиуми во Македонија

Имено се работи за лош фотошоп на самата табличка, оргиналната фотографија е направена во Бугарија, а не во Македонија.

Нема достапен опис

Во продолжение погледнете ја оргиналната слика…

Нема достапен опис

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде