Изведба која ќе ве наежи до коски: „Ој Јано, Јано“ во изведба на светски познатата Џос Стоун и Македонката Тања Царовска

Кога ќе се спојат два моќни вокали, како оние на светски познатата Џос Стоун и македонката Тања Царовска, се случува вистинска музичка магија.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде