„Излези момче право на тераса“: Големо славје во соблекувалната

Македонија вечерва оствари голема победа проблем Германија во квалфикациите за СП.

Македонија со головите на Пандев и Елмас ја победи Германија, а после натпреварот следуваше големо славје.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде