Искрена и директна: Лила откри каква ќе биде како свекрва

Најпознатата ТВ водителка кај нас, Лила Филиповска каде и да се појави, што и да направи остава силен впечаток.

Таа, исто така има своја „мала“ армија од следбеници на социјалната мрежа Инстаграм. Токму таму, водителката како вистински инфлуенсер на своите следбеници им дозволи да ѝ поставувaaт.

Очекувано, заинтересираноста на следбениците за приватноста на Лила судејќи според сторињата на Инстаграм е најинтересна за нив.

Сигурни сме дека имало премногу прашања, Лила ги сподели најинтересните.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде