И медицинскиот персонал реши малку да се опушти, бидејќи ова со короната не се издржува

Да погледнеме како се забавуваат изралеските борци против короната.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде