Груевски му врати на Заев за хеликоптерот – еве што му одговори

Поранешниот премиер Никола Груевски предмалку на својот Фејсбук профил му одговори на Заев за наводите дека тој го користел хеликоптерот и во приватни цели.

Груевски вели дека никогаш во животот не го користел хеликоптерот.

„Никогаш во животот не сум влегол во хеликоптер.“ – напиша Груевски на Фејсбук.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде