Голманот на Лихтенштајн погреши, Барди погоди од слободен удар 🎥

Репрезентацијата на Македонија стигна до водство против Лихтенштајн благодарение на голот од слободен удар на Барди.

Испрати Барди топка измеѓу удар и центар шут кон голот на гостите, погреши гостинскиот голман и топката заврши во неговата мрежа.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде