Фудбалерите на Барселона направија луда забава во автобус!🎥

Барселона во финалето на Кралскиот куп го победи Атлетик Билбао со 4:0 и го освои првиот трофеј од сезоната 2018/19.

Пандемијата на ковид-19 владее во светот и поради тоа не се организираат забави, но тоа не ги спречи фудбалерите на Барселона да прослават во автобусот.

Пјаниќ објави видео од славјето на кое се гледаат танц, музика, алкохол…


Извор Sportski.mk

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде