(ФОТО) Храбра лисица влезе во хотел на Попова Шапка

Вработените од еден хотел на Попова Шапка имале ретка можност да „угостат“ невообичаено храбра гостинка.

Имено, се работи за лисица која се појавила на терасата од хотелот, а вработените ја искористиле оваа прилика и ја фотографирале.

Убавицата на Попова Шапка“, напишаа од хотелот.

Фотографијата е објавена на инстаграм профилот на „Арена Тетекс“.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде