(Фото) Eлмас доби фантастичен портрeт со македонскиот дрес

Eлиф Елмас е еден од нашите најдобри фудбалер и играч од кој се очекува во иднина да биде и вистински лидер на нашата селекција.

Денес Елмас на социјалните се пофали со портрет на кој е во дресот на Македонија и кој мора да се признае изгледа фантастично.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде