(Фото) Бугapин доби македонска кopпа од една од нajyбавите наши пејачки

Една од нашите најубави пејачки, Елена Ристеска, објави прекрасна фотографија на својот Фејсбук профил.

Следуваа низа коментари од нејзините фанови кои не штедеа комплименти за Елена.

Но, меѓу овие коментари се најде и коментарот на еден нејзин фан од Бугарија кој напиша: „Само една Бугарка може да е толку убава“, на што Елена одговори: „Мислиш МАКЕДОНКА!!! Чиста“.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде