Еврогол на Михаила против Македонија (ВИДЕО)

Кога не искористивме толку многу прилики во првото полувреме, на стартот Романците дојдоа и до 2:0.

21 годишниот играч на Парма, Михаила со еден одличен удар од далечина ја доведе Романија во водство.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде